Kotva
Aktuality
 
 
PF

 
 
Mapa webu
A
A
A

DD CUP Praha 13. -15.3. 2015

Vloženo: 17.3.2015 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 2718x | Zatím neupraveno
Turnaj ve stolním tenise - 1. místo

Začal 1. díl DD Cupu ve stolním tenise, na turnaji bylo 35 dětských domovů. Náš cíl byl dostat se alespoň mezi 16 nejlepších a urvat nějaké ty bodíky do DD Cupu. Ve skupině jsme sehráli první zápas s Lipovou u Šluknova a ten jsme vyhráli 4:0 a zdálo se, že ze skupiny projdeme hladce. Hned druhý zápas jsme ale prohráli 1:4 s Ostravou Vizinou. Rozhodl tedy o postupu až třetí zápas, který jsme museli vyhrát. Náš soupeř byly Býchory, které hráli také výborně, ale po boji jsme je porazili 4:2 a postoupili jsme mezi 16 nej. Dále jsme narazili na prvního z další skupiny a to byla Česká Kamenice, kterou jsme porazili těsně 4:3. Postoupili jsme mezi 8 nej a to už jsme považovali za úspěch.
 Narazili jsme na Karvinou, která měla výborné děvčata, ale tady nás podrželi oba kluci Vašek a Daniel, kteří vše vyhráli a šlo se do smíšené čtyřhry, kde Vašek s Adélou vyhráli a postoupili jsme tedy mezi nejlepší 4.

Tam jsme narazili na loňské vítěze Novou Ves u Chotěboře a to byl boj, kde jsme opět vyhráli až v sedmé hře 4:3. A najednou jsme byli ve finále, kde jsme opět narazili na Ostaravu Vizinu, která nás ve skupině porazila 4:1.

Zde prohráli oba kluci dvouhru i čtyřhru a tak záleželo na holkách. Hned první zápas vyhrála Míša, druhý i Adéla a čtyřhra holek byla hodně napínavá, ale nakonec jí holky zvládli perfektně. Šlo se do smíšené čtyrhry, kde jsme narazili na nejlepšího kluka z Ostravy, který ani jednou neprohrál a docela dobrou dívčinu.

1 set jsme prohráli 8: 11, druhý set jsme vyhráli 11:9 a šlo se do 3 setu ve kterém jsme už prohrávali 7:9, ale nakonec se štěstím jsme set otočili a vyhráli ho 14:12. Děti dostali krásné ceny, každý dostal tablet Samsung, krásný dort, vybavení na pinčes a lístky na fotbal.